Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8:00 - 20:00 od Pn. do Pt.
9:00 - 17:00 w Sob.

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Hamulce Fiat


Artykuły

Wszystkie poradniki >>

Ostatnie komentarze

Opinie części marki: Fiat


bardzo fajne klocki do pandy, chyba jedne z lepszych ktore zalozylem, a bylo ich troche ;)

rivers 

Polecane części hamulcowe

Czytaj więcej o marce Fiat

Fiat za swój początek ma 11 lipca 1899 roku razem początkiem włoskiego uprzemysłowienia. Giovani Agneli był założycielem marki razem z Roberto Biscaretti di Ruffia  Przejęli wspólnie działającą już manufakturę samochodową w Turynie i zaczęli produkcję pierwszych samochodów pod marką Fiat. Nazwa firmy to skrót od Fabbrica Italiana Automobili Torino (w tłumaczeniu: włoska fabryka samochodów w Turynie). Firma szybko wystartowała dzięki zamożnemu 10-cio osobowemu zarządowi razem z Giovanim.

Pierwsze auto marki Fiat, którego produkcja była kontynuowana składało się z powozu, składanej brezentowej budki, siedziska dla kierowcy i pasażerów a także 3,5 konnego silnika z pojemnością 657 cm3. Arystokraci z Włoch kupowali ten samochód pomimo kilku niedogodności jakie miał. Przez to istniała  możliwość wyprodukowania następnych modeli.

Fiat nawiązał również współpracę z Polską i dzięki temu od mniej więcej 30 lat model 126p zwany "Maluchem" jest widoczny na polskich drogach. Produkcja tego modelu trwała  27 lat między innymi we Włoszech, Brazylii, jak również w Polsce. Po naszych drogach poruszały i poruszają się także inne modele takie jak: Cinquecento, Seicento, Punto, Brawo, Brava, Marea, Panda i Palio.

Marka Fiat aktualnie oprócz bycia producentem jest jeszcze wielką grupą przemysłową działającą w branży motoryzacyjnej. Firma zajmuje się zarówno projektowaniem, produkcją i sprzedażą samochodów, ciężarówek, traktorów i maszyn rolniczych oraz do robót naziemnych, silników i części Fiat. Marka Fiat posiada w swoje grupie pojazdy marek: Ferrari, Lancia, Alfa Romeo, Maserati i Iveco.

Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z częściami układu hamulcowego do samochodów Nowe-hamulce.pl
Jeśli chcesz zapytać o naszą ofertę, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Nasi konsultanci są dostępni od Pon. do Sob. pod numerem telefonu 22 814 67 62
Najlepsze klocki, tarcze hamulcowe, szczęki oraz bębny hamulcowe w najniższych cenach w Polsce dostępne są tylko w sklepie Nowe-hamulce.pl.