Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8:00 - 20:00 od Pn. do Pt.
9:00 - 17:00 w Sob.

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Hamulce Ford


Artykuły

Wszystkie poradniki >>

Ostatnie komentarze

Opinie części marki: Ford


Najwyższa jakość, 1 klasa. Jak dla mnie ATE produkuje najlepsze klocki na świecie.

Andrzej1960 

Polecane części hamulcowe

Poznaj samochody marki Ford

Marka Ford powstała w USA Detroit w 1903. Założycielem był Henry Ford. Siedziba mieści się w Dearborn, w stanie Michigan.

W 1904 roku w Kanadzie powstała pierwsza fabryka Forda.  Model T był najbardziej popularnym modelem wtedy produkowanym. Ten samochód swoją popularność zyskał nie tylko przez swoją jakość ale również niską cenę dzięki zastosowaniu taśmy produkcyjnej, która obniżała koszty produkcji. Dzięki temu Ford mógł wyprodukować 15 milionów tego modelu. Kolejnym egzemplarzem był Model A, który także cieszył się dużą popularnością.

Gdy skończyła się II wojna światowa zmieniła się stylizacja samochodów. Nabrały całkowicie nowych kształtów, które są widoczne w Fordzie Falcon oraz Custom. Jednym z najciekawszych modeli był Ford Mustang z 1964 roku. Przez niesamowicie dużą popularność Mustanga  ograniczono jego produkcję, ponieważ po przekroczeniu 60% popularności rynku, urząd antymonopolowy nałożyłby wielkie kary pieniężne na firmę. Ten model utrzymuje swoją popularność do dzisiejszego dnia.

W kolejnych latach utworzono fabryki na starym kontynencie. W zależności jakie było zapotrzebowanie rynku, Ford Motor Company zakładał swoje filie w różnych krajach w których  jest produkcja różnych, często niewystępujące nigdzie indziej modeli jak Mondeo czy Focus.

Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z częściami układu hamulcowego do samochodów Nowe-hamulce.pl
Jeśli chcesz zapytać o naszą ofertę, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Nasi konsultanci są dostępni od Pon. do Sob. pod numerem telefonu 22 814 67 62
Najlepsze klocki, tarcze hamulcowe, szczęki oraz bębny hamulcowe w najniższych cenach w Polsce dostępne są tylko w sklepie Nowe-hamulce.pl.