Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8:00 - 20:00 od Pn. do Pt.
9:00 - 17:00 w Sob.

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Hamulce Honda


Artykuły

Wszystkie poradniki >>

Ostatnie komentarze

Opinie części marki: Honda


części tej firmy są mało znane na rynku (przynajmniej ja nic o nich nie slyszalem), niemniej...

narczyk 

Polecane części hamulcowe

Informacje o marce Honda

Honda Motor Co. jest marką, która kojarzy się z szybkimi ścigaczami i sportowymi autami z  dobrą wytrzymałością oraz dobrymi osiągami. Markę Honda  założył Soichiro Honda 24.09.1948 r. Od zawsze interesował się motoryzacją oraz mechaniką pojazdową co w efekcie zaowocowało otwarciem własnej firmy zajmującej się produkcją silników spalinowych i części do nich.

Na początku silniki były używane w rowerach z silnikiem spalinowym tzw. mopedach jednocylindrowych, a potem dwu. Były one bardzo popularne w Azji i przynosiły producentowi bardzo duże zyski co pomogło rozwinąć firmę. Pierwsze w produkcji były motocykle w 1949 r. a następnie samochody. Dream D był pierwszym motocyklem a Honda T360 pierwszym samochodem dostawczym. Te modele były początkiem firmy, która trwa do dziś. Prawdziwym debiutantem Hondy był seryjny, sportowy model S500 z mocą 44. W tym czasie w Hondzie powstawała nowa legenda  jednostek napędowych o wysokich obrotach, trwająca do dzisiaj i posiadająca mnóstwo wielbicieli.

W chwili obecnej Honda produkuje samochody, motocykle, agregaty prądotwórcze, silniki przemysłowe, motopompy, kosiarki, traktory jedno i dwuosiowe, kosy spalinowe, odśnieżarki, silniki zaburtowe. W skali roku produkcja całego sprzętu to ponad 6,5 mln sztuk. Marka Honda dysponuje 8 fabrykami mieszczącymi się w Japonii, USA, Francji i Tajlandii.

Poprzez ogromne zaplecze inżynierskie jakie firma posiada, cały czas ulepsza technologię i konstrukcję  samochodów oraz urządzeń. Sporym osiągnięciem Hondy jest napęd hybrydowy w samochodach. Honda Insight z tym napędem jest modelem cieszącym się największą popularnością i przekroczył już 1 milion sztuk i cały czas rośnie.

Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z częściami układu hamulcowego do samochodów Nowe-hamulce.pl
Jeśli chcesz zapytać o naszą ofertę, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Nasi konsultanci są dostępni od Pon. do Sob. pod numerem telefonu 22 814 67 62
Najlepsze klocki, tarcze hamulcowe, szczęki oraz bębny hamulcowe w najniższych cenach w Polsce dostępne są tylko w sklepie Nowe-hamulce.pl.