Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8:00 - 19:00 od Pn. do Pt.
9:00 - 17:00 w Sob.

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Klocki hamulcowe - komplet BREMBO P 59 036

Klocki hamulcowe - komplet BREMBO P59036
Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć  

Numer katalogowy: P59036

Jednostka: kpl./oś

Dostępny

Producent:

BREMBO


BREMBO
Cena: 144,00 PLN z VAT / kpl./oś
 Dodaj do koszyka

Dane techniczne: Klocki hamulcowe - komplet BREMBO


Dodatkowe informacje:
  • dla numeru artykułu:  P 59 036
  • Grubość [mm]:  17
  • Wysokość 1 [mm]:  51,4
  • Wysokość 2 [mm]:  55,4
  • Szerokość 1 [mm]:  131,5
  • Szerokość 2 [mm]:  131,5
  • Numer WVA:  23225-23226
  • Ilość wskazników zużycia okładzin:  4
  • Styk ostrzegawczy o zużyciu:  z akustycznym czujnikiem zużycia
  • System hamulcowy:  Trw-Lucas

Numery użytkowe:
  • 23225
  • 23226


Informacje o gwarancji:
Brak informacji gwarancyjnych.

Numery oryginalne producentów aut:
Producent Numer OEM
APEC braking PAD1221
AUGROS 55476964
GALFER B1G10205452
GENERAL MOTORS 93370275
MGA 647
MGA 488
OPEL 09200108
OPEL 1605081
OPEL 1605092
OPEL 1605964
OPEL 93172261
OPEL 1605974
OPEL 93176114
OPEL 93184269
PAGID T5128
QH Benelux 7326
QH Benelux 7570
RHIAG 45415
ROADHOUSE 277402
ROADHOUSE 277412
STOP 573011S
WAGNER WBP23225A
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.

Opinie: Klocki hamulcowe - komplet BREMBO P59036

Brak ocen

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Twój właściwy wybór

Artykuły

Wszystkie poradniki >>

Ostatnie komentarze


W mojej Audicy sprawują się wyśmienicie. Cena dość atrakcyjna, szybka wysyłka.

Adam 

Osobiście jestem zadowolony z zakupów. Wraz z tymi tarczami wymieniłem klocki na nowe, cały...

Kamil 

Rewelacyjna jakość, polecam wszystkim produkty TRW!!!

Junak 

Jak za taką cenę to jestem jak najbardziej zadowolony :)

Karol 

Polecane części hamulcowe

Hamulce samochodowe Brembo

Brembo to założona w 1961 roku firma, o której można śmiało powiedzieć, że jest liderem w produkcji układów hamulcowych, a zakres jej działania obejmuje segmenty zarówno oryginalnego wyposażenia jak i części zamiennych. Oczywiście Brembo nie ogranicza się tylko do pojedynczych odbiorców, ale także ma swój niemały udział w sportach motorowych. Koncern dzięki swojej wiedzy produkuje elementy układów hamulcowych począwszy od tarcz ...

Czytaj więcej o BREMBO

Oferta klocków hamulcowych w Nowe-Hamulce.pl

Klocki hamulcowe stanowią jeden z najważniejszych elementów układu hamulcowego. Są one bezpośrednio odpowiedzialne za prawidłowe zatrzymywanie pojazdu. Wraz z postępem eksploatacji samochodu klocki hamulcowe, a konkretniej ich okładziny cierne ścierają się, a co za tym idzie muszą zostawać poddane okresowej wymianie. Zużyte klocki hamulcowe można rozpoznać m.in. po spadku poziomu płynu hamulcowego w zbiorniku, ...

Czytaj więcej o Klocki hamulcowe
Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z częściami układu hamulcowego do samochodów Nowe-hamulce.pl
Jeśli chcesz zapytać o naszą ofertę, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Nasi konsultanci są dostępni od Pon. do Sob. pod numerem telefonu 22 814 67 62
Najlepsze klocki, tarcze hamulcowe, szczęki oraz bębny hamulcowe w najniższych cenach w Polsce dostępne są tylko w sklepie Nowe-hamulce.pl.