Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8:00 - 20:00 od Pn. do Pt.
9:00 - 17:00 w Sob.

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Płyn hamulcowy


Ostatnie komentarze

Brak opinii o produktach z wybranej kategorii

Polecane części hamulcowe

Czym są płyny hamulcowe?

Płyn hamulcowy jest płynem eksploatacyjnym odpowiedzialnym za przenoszenie ciśnienia hydraulicznego w układach hamulcowych. Wyróżnia się trzy główne rodzaje płynów hamulcowych – DOT3, DOT4 oraz DOT5. Podstawowym składnikiem większości płynów hamulcowych jest glikol. Płyny hamulcowe różnią się między sobą także temperaturą wrzenia, która stanowi miarę możliwości obciążenia płynu. W przypadku, gdy temperatura wrzenia przekracza maksymalne dopuszczane wartości to może dojść do unieruchomienia układu hamulcowego. Każdy płyn hamulcowy posiada również określoną lepkość, która nie powinna zmieniać się w zależności od wartości temperatur tak, aby hamulce mogły skutecznie działać w ich szerokim zakresie (od -100 st. C do +40 st. C).

W ofercie sklepu Nowe-Hamulce.pl można znaleźć płyny hamulcowe pochodzące od cenionych i renomowanych producentów jak m.in. ATE, Bosch, TRW czy Valeo.

Jeżeli masz pytania lub problemy z właściwym doborem płynów hamulcowych zadzwoń do nas: 22 814 67 62.

Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z częściami układu hamulcowego do samochodów Nowe-hamulce.pl
Jeśli chcesz zapytać o naszą ofertę, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Nasi konsultanci są dostępni od Pon. do Sob. pod numerem telefonu 22 814 67 62
Najlepsze klocki, tarcze hamulcowe, szczęki oraz bębny hamulcowe w najniższych cenach w Polsce dostępne są tylko w sklepie Nowe-hamulce.pl.