Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8:00 - 20:00 od Pn. do Pt.
9:00 - 17:00 w Sob.

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Pompa hamulcowa


Ostatnie komentarze

Brak opinii o produktach z wybranej kategorii

Polecane części hamulcowe

Pompy hamulcowe w Nowe-Hamulce.pl

Pompa hamulcowa to element układu hamulcowego odpowiedzialny za pompowanie płynu hamulcowego. Płyn hamulcowy dostarczany jest z pompy, poprzez przewody do hamulców. W wyniku tego działania tłok znajdujący się w zacisku hamulcowym zostaje wypychany dzięki czemu klocki hamulcowe dociskane są do tarcz hamulcowych – umożliwia to zatrzymanie się samochodu. W większości przypadków pompy hamulcowe sterowane są za pomocą dźwigni, która złączona jest z pedałem hamulca. Warto dbać o prawidłowy stan techniczny pompy hamulcowej, gdyż uszkodzenie tej części może w konsekwencji doprowadzić do braku prawidłowego ciśnienia płynu w przewodach hamulcowych, co uniemożliwi prawidłowe hamowanie samochodu.

W ofercie sklepu Nowe-Hamulce.pl można znaleźć pompy hamulcowe pochodzące od cenionych i renomowanych producentów jak m.in. ATE, Bosch, TRW czy Metelli.

Jeżeli masz pytania lub problemy z właściwym doborem części zadzwoń do nas: 22 814 67 62.

Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z częściami układu hamulcowego do samochodów Nowe-hamulce.pl
Jeśli chcesz zapytać o naszą ofertę, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Nasi konsultanci są dostępni od Pon. do Sob. pod numerem telefonu 22 814 67 62
Najlepsze klocki, tarcze hamulcowe, szczęki oraz bębny hamulcowe w najniższych cenach w Polsce dostępne są tylko w sklepie Nowe-hamulce.pl.