Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8:00 - 20:00 od Pn. do Pt.
9:00 - 17:00 w Sob.

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Przewody hamulcowe elastyczne


Ostatnie komentarze

Brak opinii o produktach z wybranej kategorii

Polecane części hamulcowe

Oferta elastycznych przewodów hamulcowych

Przewody hamulcowe to elementy układu hamulcowego samochodu, które odpowiedzialne są za dostarczanie płynu hamulcowego z pompy do hamulców. Przewody hamulcowe można podzielić ze względu na ich rodzaj wykonania. Ze względu na sposób wykonania wyróżniamy dwa, główne typy przewodów hamulcowych – sztywne i elastyczne. Sztywne przewody hamulcowe wykonane są z metali miękkich, odpornych na działanie rdzy. Ich zadaniem jest doprowadzenie płynu hamulcowego z pompy do przewodów elastycznych. Z kolei przewody elastyczne wykonane są ze specjalnej gumy, często oplecionej metalem lekkim. Łączą one te elementy układu hamulcowego, które mogą być wobec siebie ruchome. Oba rodzaje przewodów hamulcowych muszą być wytrzymałe na wysokie ciśnienie robocze wytwarzane wewnątrz układu hamulcowego.

W ofercie sklepu Nowe-Hamulce.pl można znaleźć przewody hamulcowe pochodzące od cenionych i renomowanych producentów jak m.in. Brembo, Corteco, Delphi czy też TRW.

Jeżeli masz pytania lub problemy z właściwym doborem części zadzwoń do nas: 22 814 67 62.

Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z częściami układu hamulcowego do samochodów Nowe-hamulce.pl
Jeśli chcesz zapytać o naszą ofertę, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Nasi konsultanci są dostępni od Pon. do Sob. pod numerem telefonu 22 814 67 62
Najlepsze klocki, tarcze hamulcowe, szczęki oraz bębny hamulcowe w najniższych cenach w Polsce dostępne są tylko w sklepie Nowe-hamulce.pl.