Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8:00 - 20:00 od Pn. do Pt.
9:00 - 17:00 w Sob.

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Szczęki hamulcowe


Ostatnie komentarze

Opinie w kategorii: Szczęki hamulcowe


polecam, produkt wysokiej jakości

Krystian P. 

Definicja szczęk hamulcowych

Szczęki hamulcowe stanowią element układu hamulcowego samochodu wyposażonego w bębny hamulcowe. W momencie naciśnięcia pedału hamulca szczęki hamulcowe zostają dociskane za pośrednictwem rozpieracza, wykonując jednocześnie niewielki ruch umożliwiający zablokowanie bębnów hamulcowych, który pozwala na zatrzymanie samochodu. W tradycyjnych konstrukcjach montuje się dwie szczęki hamulcowe na każdym z tylnych kół. Podobnie jak w przypadku pozostałych elementów układu hamulcowego również zły stan szczęk hamulcowych może mieć negatywny wpływ na długość drogi hamowania. Warto zatem regularnie kontrolować stan zużycia układu hamulcowego i w razie potrzeby wymiany poszczególnych podzespołów korzystać wyłącznie z najwyższej jakości części pochodzących od sprawdzonych dostawców.

W ofercie sklepu Nowe-Hamulce.pl można znaleźć szczęki hamulcowe pochodzące od cenionych i renomowanych producentów jak m.in. ATE, Bosch, Brembo, Delphi oraz TRW.

Jeżeli masz pytania lub problemy z właściwym doborem części zadzwoń do nas: 22 814 67 62.

Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z częściami układu hamulcowego do samochodów Nowe-hamulce.pl
Jeśli chcesz zapytać o naszą ofertę, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Nasi konsultanci są dostępni od Pon. do Sob. pod numerem telefonu 22 814 67 62
Najlepsze klocki, tarcze hamulcowe, szczęki oraz bębny hamulcowe w najniższych cenach w Polsce dostępne są tylko w sklepie Nowe-hamulce.pl.