Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8:00 - 20:00 od Pn. do Pt.
9:00 - 17:00 w Sob.

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Bęben hamulcowy


Ostatnie komentarze

Opinie w kategorii: Bęben hamulcowy


części tej firmy są mało znane na rynku (przynajmniej ja nic o nich nie slyszalem), niemniej...

narczyk 

Polecane części hamulcowe

O bębnach hamulcowych

Bęben hamulcowy stanowi jeden z podstawowych elementów hamulców bębnowych, coraz rzadziej wykorzystywanych we współczesnej motoryzacji. W przypadku hamulców bębnowych zatrzymanie pojazdu możliwe jest wskutek tarcia wewnętrznej powierzchni obracającego się bębna hamulcowego z powierzchnią zamontowanych wewnątrz bębna szczęk hamulcowych. Hamulce bębnowe w większości samochodów osobowych zostały wyparte poprzez hamulce tarczowe, głównie ze względu na znacznie mniejszą podatność na przegrzewanie się tych drugich. Jest to jeden z podstawowych powodów dla których producenci samochodowi w przeszłości stosowali bębny hamulcowe przede wszystkim na tylnej osi, lecz we współcześnie produkowanych autach z tego rozwiązania postanowiono całkowicie zrezygnować.

W ofercie sklepu Nowe-Hamulce.pl można znaleźć bębny hamulcowe pochodzące od cenionych i renomowanych producentów części jak m.in. ATE, Brembo, Bosch czy TRW.

Jeżeli masz pytania lub problemy z właściwym doborem części zadzwoń do nas: 22 814 67 62.

Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z częściami układu hamulcowego do samochodów Nowe-hamulce.pl
Jeśli chcesz zapytać o naszą ofertę, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Nasi konsultanci są dostępni od Pon. do Sob. pod numerem telefonu 22 814 67 62
Najlepsze klocki, tarcze hamulcowe, szczęki oraz bębny hamulcowe w najniższych cenach w Polsce dostępne są tylko w sklepie Nowe-hamulce.pl.