Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8:00 - 20:00 od Pn. do Pt.
9:00 - 17:00 w Sob.

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Zacisk hamulcowy


Ostatnie komentarze

Opinie w kategorii: Zacisk hamulcowy


Drogo, ale jakość b. dobra, nawet mechanik pochwalił zakup ;)

Wiśniewski 

Polecane części hamulcowe

Gdzie stosuje się zaciski hamulcowe?

Zaciski hamulcowe stanowią integralną część hamulców tarczowych. Najczęściej zaciski hamulcowe wykonane są z żeliwa, a w ich wnętrzu znajdują się klocki hamulcowe. W jednym zacisku hamulcowym najczęściej znajdują się dwa klocki hamulcowe, jednak nie jest to regułą. Ważne jest jednak, aby po każdej stronie tarczy znajdował się co najmniej jeden klocek hamulcowy – tylko takie działanie umożliwi równomierne rozłożenie sił hamowania. W samochodach sportowych oraz luksusowych stosuje się tzw. stałe zaciski hamulcowe, które charakteryzują się większą odpornością na temperatury w zestawieniu z płynnymi zaciskami stosowanymi na co dzień w samochodach osobowych.

W ofercie sklepu Nowe-Hamulce.pl można znaleźć zaciski hamulcowe pochodzące od cenionych i renomowanych producentów jak m.in. ATE, Bosch, Delphi czy też TRW.

Jeżeli masz pytania lub problemy z właściwym doborem części zadzwoń do nas: 22 814 67 62.

Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z częściami układu hamulcowego do samochodów Nowe-hamulce.pl
Jeśli chcesz zapytać o naszą ofertę, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Nasi konsultanci są dostępni od Pon. do Sob. pod numerem telefonu 22 814 67 62
Najlepsze klocki, tarcze hamulcowe, szczęki oraz bębny hamulcowe w najniższych cenach w Polsce dostępne są tylko w sklepie Nowe-hamulce.pl.