Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8:00 - 20:00 od Pn. do Pt.
9:00 - 17:00 w Sob.

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Cylinderek hamulcowy koła


Ostatnie komentarze

Brak opinii o produktach z wybranej kategorii

Polecane części hamulcowe

Cylinderki hamulcowe w Nowe-Hamulce.pl

Cylinderki hamulcowe są niezwykle istotną częścią bębnowego układu hamulcowego. Po naciśnięciu pedału hamulca następuje wzrost ciśnienia płynu hamulcowego, cylinderki hamulcowe zaczynają się przesuwać, wskutek czego następuje dociśnięcie szczęk hamulcowych do bębna hamulcowego umożliwiające zatrzymanie pojazdu. Do uszkodzeń cylinderków hamulcowych dochodzi najczęściej w wyniku błędnego montażu szczęk hamulcowych lub też wraz z postępem eksploatacji. Prawidłowe działanie układu hamulcowego wyposażonego w bębny i cylinderki hamulcowe powinno kontrolować się średnio co około 30 tys. km. Tuż po wymianie zużytych cylinderków hamulcowych na nowe zaleca się unikanie gwałtownego hamowania.

W ofercie sklepu Nowe-Hamulce.pl można znaleźć cylinderki hamulcowe pochodzące od cenionych i renomowanych producentów części jak m.in. Brembo, Bosch, Febi Bilstein czy TRW.

Jeżeli masz pytania lub problemy z właściwym doborem części zadzwoń do nas: 22 814 67 62.

Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z częściami układu hamulcowego do samochodów Nowe-hamulce.pl
Jeśli chcesz zapytać o naszą ofertę, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Nasi konsultanci są dostępni od Pon. do Sob. pod numerem telefonu 22 814 67 62
Najlepsze klocki, tarcze hamulcowe, szczęki oraz bębny hamulcowe w najniższych cenach w Polsce dostępne są tylko w sklepie Nowe-hamulce.pl.